Bangladesz

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Bangladesz

Nieruchomość na sprzedaż w Bangladeszu

Bangladesz, położony na wschód od Indii nad Zatoką Bengalską, jest krajem południowoazjatyckim z gęstą roślinnością i licznymi drogami wodnymi. Na południowym wybrzeżu w Sundarbans, ogromnym lesie namorzynowym, który dzieli się ze wschodnimi Indiami, żyje królewski tygrys bengalski. Graniczy ze wszystkich stron z Indiami, z wyjątkiem niewielkiego odcinka, na skrajnym wschodzie, gdzie graniczy z Birmą; na południu jest skąpana w Zatoce Bengalskiej. Jego stolicą jest Dhaka.

Nagłą urbanizację w Bangladeszu najlepiej opisać terminem nadmiernej urbanizacji. Jest to forma urbanizacji, która nie prowadzi do równoległego wzrostu gospodarki lub przemysłu, ale jest wynikiem ogromnej liczby osób przeprowadzających się do miast z obszarów wiejskich i szukających nieruchomości na sprzedaż w Bangladeszu. Zjawisko to napędza jednak podróż rynku nieruchomości w Bangladeszu. Przemysł przejął odpowiedzialność za zapewnienie zakwaterowania rosnącej liczbie mieszkańców miast.

Sektor nieruchomości jest sektorem kluczowym, który ma różne efekty mnożnikowe w gospodarce. Sektor nieruchomości generuje najwięcej miejsc pracy po rolnictwie i przemyśle odzieżowym. W ciągu ostatnich dwóch dekad sektor nieruchomości przyczyniał się do 8,24% w ogólnym PKB Bangladeszu.

Siła nabywcza mieszkańców Bangladeszu wzrosła w ostatnich latach.

Wzrost kosztów utrzymania doprowadził do wysokiego popytu na zakup mieszkań i nieruchomości na sprzedaż w Bangladeszu. Większość ludzi chce kupić mieszkanie, aby spróbować uciec od wysokich dochodów. Ponadto ceny mieszkań spadły o 20-30% w ciągu ostatnich 4 lat.

Inwestycje w nieruchomości wzrosły w ostatnich latach. W Bangladeszu PKB wzrósł do 30,27% w latach 2016-17. Jest to wzrost w porównaniu do 29,65% w poprzednim roku.

Sektor nieruchomości w Bangladeszu zamienia się obecnie w ważną część kraju. Sektor nieruchomości gwarantuje również rozwój różnych powiązanych branż i dlatego generuje wiele miejsc pracy dla ludzi. Pokazuje duży potencjał, aby być ciekawą okazją do inwestycji.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 40548

Sprzedaż 3 sypialnie, Bangladesz, Dacca, Dacca, 47 SHAHEED ABDUL AZIZ ROAD

204,169.41PLN
Sprzedaż
3 sypialnie

97.55 m²
Jest to apartament z 3 sypialniami i 2 łazienkami w pobliżu Bashundhara R / A, Jamuna Future Park, North South University. Jest niedawno odnowiony. 10...
Cod. 27856

Sprzedaż Teren rolniczy, Bangladesz, Dacca, Dacca, dacca

Reserved negotiation
Sprzedaż
Teren rolniczy

120000 m²
Działki na sprzedaż
Cod. 13176

Sprzedaż 4 sypialnie, Bangladesz, Narochanskie lakes, Shahbagh, Flat 9, Aziz Co-operative, Shahbagh, Dhaka

296,973.69PLN
Sprzedaż
4 sypialnie

1695 m²
Ten luksusowy apartament Square Feet 1600 w miejscu, samym sercu stolicy Bangladeszu, na oferty sprzedaży. Teraz jest wynajmowane i stanowi miły możli...
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB